Kompānijas reģistrācija Eiropā

Klientiem, kuri izmanto mūsu noliktavu savu kravu pārkaušanai un uzglabāšanai, mēs sadarbībā ar saviem partneriem varam sniegt iespēju reģistrēt Eiropas kompāniju distribūcijas attīstībai vai savstarpēju attiecību ar Eiropas kompānijām atvieglošanas nolūkos.   

 Kompānijas reģistrācija Eiropā var kļūt par visvērtīgāko Jūsu biznesa finansiālo instrumentu, jo tāda kompānija spēj palīdzēt sameklēt efektīvākus risinājumus Jūsu biznesa attīstībai un izmantot izdevīgākus nosacījumus darījumiem. Eiropas tirdzniecības kompānijas vislabākā veidā piemērotas uzņēmējdarbībai Eiropā un citām starptautiskajām tirdzniecības operācijām.  

Ekspertu komanda, kas specializējas kompāniju reģistrācijās Eiropā, pateicoties šī procesa visu nianšu un grūtību labai apzināšanai un plašiem sakariem šajā jomā, spēj nodrošināt Jums kvalitatīvu atbalstu un visu problēmu novēršanu, sākot no pirmajiem soļiem Jūsu kompānijas reģistrācijas procesā. Mēs varam palīdzēt reģistrēt sabiedrību ar ierobežotu atbildību (SIA), pārstāvniecību un akciju sabiedrību (AS) vairāk kā 20 Eiropas valstīs.   

Eiropā mēs piedāvājam reģistrēt kompānijas, pilnīgi jau pilnīgi sagatavotas darbībai, kas iekļauj sevī:

                Kompānijas reģistrāciju;

                Gatavu kompāniju ātru noformēšanu;

                Grāmatvedības pakalpojumus;

                Kompānijas kontu atvēršanu Eiropas lielākajās bankās;

Nominālu direktoru pakalpojumus;

Kompāniju virtuālos birojus vairākās Eiropas valstīs.

 Gatavās Tirdzniecības kompānijas, neapliekamās ar PVN, mēs piedāvājam iegādāties Kiprā, Dānijā, Skotijā (LLP), Anglijā (LPP), tāpat kā Virdžīnu salās vai Panamā.  

Cenas tirdzniecības kompānijas ar piešķirto PVN maksātāja kodu vai holdinga kompānijas reģistrācijai visizdevīgākajās Eiropas jurisdikcijās var uzzināt, vēršoties mūsu birojā.

Visas kompānijas iespējams dibināt attāli (tajā skaitā ar atvērt bankas kontus).

Pēc sīkākas informācijas par pakalpojumu vēršaties mūsu birojā vai aizpildiet kontaktu veidlapu!